Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
663953244401651035907ofis nklyt1.jpg.opdownload

Antalya Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve büro tasimaciligi

Ofis ve büro taşımacılığı, kurumsal firmaların veya herhangi bir iş yerinin mevcut konumdan başka bir konuma taşınma işlemine denir.Evden eve taşıma işlemine benzer fakat ofis taşımacılığı daha fazla titizlik ve dikkat ister.

Ofis eşyaları genellikle maddi değer taşıdığından bir dosyanın kaybolması,bir eşyanın kırılması gibi durumlar maddi olarak hem nakliyat firmasını hemde müşteriyi zor duruma sokacaktır.

Ofis taşımacılığında maddi hasarlar büyük olacağından paketleme işlemlerini kesinlikle firmamız yapmaktadır.

Aksi halde maddi hasarlar oluşabilmektedir.İşi uzmanına bırakmanız doğru olacaktır.

Ofis Büro Taşımacılığı aşağıdaki aşamalardan oluşur.

 

 • Ofis ve büro taşıma işlemlerinde öncelikle ekip liderimiz tamamen ücretsiz olarak taşınılan ve taşınalacak olan ofis ya da bürolarınızı inceler.

 • İnceleme işleminin ardından firmanıza uygun bir taşınma için kaç kişilik ekip ile bu işlemin gerçekleşeceğini, ofisinizde bulunan eşyalarınıza göre nasıl bir nakliye aracı kullanılacağını ve bu işlemin ne kadar zamanda biteceğini belirler. 

 • Ofisin boyutu taşıma hızını etkiler.Ofisler küçük,orta,büyük ofis olmak üzere 3 ana gruba ayrılır.Küçük ve Orta boyuttaki ofisleri 1 günde taşıyabilirken büyük ofislerin taşınması 1 günden fazla sürede olabilmektedir.Süre uzadığında fiyat artmamaktadır.

 • Taşıma ekibimiz eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için geyet titiz ve dikkatli bir şekilde paketleme işine başlar.

 • Eşyalarınızın boyutlarına göre kutular ayarlanır, kırılabilecek eşyalarınıza özenle paketleme işlemi yapılır ve taşıma esnasında en güvenli alana konulur.

 • Eğer bir arşiviniz var ise bu arşiv sırası karıştırılmadan kutularına eklenir ve gittiği yerde aynı şekilde size hazır olarak iletilir.

 

Taşıma işlemi tamamlandıkdan sonra,yeni ofisinize eşyalar aynı titizlikle tekrardan çıkarılıp,istediğiniz biçimde yerleştirilir.Taşıma işlemi sonunda sizlere memnuniyetiniz sorulur,yapılan işlemden memnun kaldıysanız taşıma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Antalya Ofis ve Büro Taşımacılığı Fiyatları

Yazımızın sanırsam en can alıcı kısmı burasıdır.Fiyat kısmı hepinizin merak ettiği bir durumdur.

Ofis taşımacılığında fiyat belirlenirken şu kriterler dikkate alınır.

  • Ofisin konumu,
  • Ofisin m2 boyutu,
  • Ofisin yeni taşınacağı adres,
  • Ofisin taşınma durumunda asansör kullanımı

Not : Ev olsun , ofis olsun fark etmeksizin tüm taşıma işlemlerinde asansörlü nakliyatı şiddetle öneriyoruz.Maliyeti normal taşımaya göre fazla olsa da eşyalarınız daha güvenli ve konforlu şekilde taşınmaktadır.

Yukarıda verilen kriterler her ofisde farklılık göstereceğinden fiyatlarda farklılık gösterir.Gizers Nakliyat olarak sizlere en uygun fiyatı,yüksek fayda sağlayacak şekilde veriyor ve telefonda görüşme sağlayıp anlaşıyoruz.

Antalya Ofis ve Büro Taşıma Firmaları

Gizers nakliyat logo

Antalya ofis ve büro taşıma firması arıyorsanız doğru adresdesiniz.Yukarıda taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığı ve ofis taşımacılığı fiyatları hakkında genel bilgiler verdik.

Sizlere en doğru Antalya Ofis Taşımacılığı yapan firma Gizers Nakliyat hakkında şunu diyebiliriz ki ; Eşyalarınız Emanetimizdir sloganıyla yoluna devam eden firmadır.

Ofisim sorunsuz ve güvenli şekilde taşınsın istiyorsanız bizleri arayın!

 Telefon

0531 484 83 32

 E-posta

gizersnakliyat@gmail.com