Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
2415772484193507546logo.webp

Antalya Gizers Nakliyat | Biz Kimiz?

Misyonumuz

En iyi olmak,misyonuyla çıktığımız bu yolda siz değerli Antalya'lı vatandaşlarımızı en doğru nakliyat firmanız "Gizers"nakliyata davet ediyoruz.Antalya nakliyat sektöründe zirve de olmak için açılan firmamız da evden eve nakliyat,ofis taşımacılığı,yük taşımacılık,aklınıza gelebilecek tüm nakliyat araç ve gereçlerini içerisinde barındırmaktadır.Güvenilir ve hasas ekibiyle eşyalarınıza zarar vermeden sorunsuz şekilde taşımanızı yapıyoruz.

" Bu kırıldı , burası çatladı , boyası kalktı " vb.sorunların yaşandığını sizler de bizler gibi duymuşsunuzdur.Bu konuda ekibimizle olan hassasiyetimizi bildirmek isteriz ki "Eşyalarınız Emanetimizdir " sloganıyla bu yola çıktık.Yaptığımız işte 2 temel prensibe çok dikkat ediyoruz.

1-Güvenli Taşıma

Önceliğimiz maddi varlıklarınızın güvenliğidir.Değerli eşyalarınızı en hassas şekilde ekibimizle sorunsuz şekilde taşıyor ve sizlerin bize memnuyetini dile getirmek istiyoruz.

güvenli taşıma firmanız

2-Zaman

Öncelikle randevu aldıkdan sonra randevu saatinde aynı gün içerisinde geliyoruz.Herhangi bir mazaret üretmiyoruz.Sözümüzün arkasındayız.Zamanında eşyalarınızı taşıyıp,güvenli şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Sizleri nakliyat firmamıza bekliyoruz.En doğru ve güvenin tek adresi  Gizers Nakliyat siz değerli vatandaşlarımıza sorunsuz hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

zaman

3-Uygun Fiyat

Kaliteli işçiliğin yanı sıra uygun fiyatlarında olduğu nakliyat firmamız da temel prensip müşteri memnuniyetidir.Müşterinin memnun olacağı ve bizim de emeklerimizin karşılığını alacak ortak fiyatta anlaşıyoruz.Fiyat anlaşması olmadan nakliyat hizmeti vermiyoruz.Taşıma işlemi sonrası nakliyat fiyatlandırması daha sonra yaşanabilecek problemler açısından uygun bulmuyoruz.

uygun fiyat

 İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

gizers nakliyat logo