Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
482394385616741546278tır-1.jpg

Antalya Evden Eve Nakliyat

Bugün ki yazımız da sizlere Antalya evden eve nakliyat hakkında bilgi verip,Evden Eve Nakliyat Nedir,Gizers Nakliyat İle 5 Adımda Nakliyat Nasıl Yapılır,Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat,müşterinin talebiyle bir eşyanın,malın,bulunduğu evden alınıp,istenilen konuma kısa zamanda,eşyalara zarar verilmeden asansörlü veya asansörsüz taşınma işlemine denir.

Evde taşınacak malzemeler,eşyalar firma nakliyesi tarafından profesyonelce ambalajlanmalı,kırılacak,dökülecek eşyalara karşı"kırılmaz"ibaresiyle eşyayı taşıyacak personeller bilgilendirilmelidir.

Evden eve nakliyat sistematik çalışmayla en doğru şekilde taşınma işlemi gerçekleştirme sürecidir.

Antalya evden eve nakliyat firması olan Gizers Nakliyat,evinizi taşımakda gönül rahatlığıyla,konforla ve güvenceyle taşıyabileceksiniz.Temel önceliğimiz müşteri memnuyetidir.Müşterinin memnun kalmadığı tüm durumlarda yapıcı oluyoruz.Eşyalarınızı profesyonel ekibimize bırakın,gerisini düşünmeyin.

Gizers Nakliyat ile  5 Adımda Antalya Evden Eve Nakliyat !

1) Öncelikle eşyalar doğru ve profesyonel  şekilde ambalajlıyoruz.

paketleme

Ambalajlama aşaması nakliyatta önemli bir süreçtir.Doğru şekilde ambalajlanmayan yük çabuk kırılıp,bozulabilir.Bu sebepden ötürü bu türk aksaklıkların yaşanmaması için Gizers Nakliyat olarak ekibimiz profesyonel şekilde eşyalarınızı ambalajlıyoruz.Sizlerden ricamız da bu işlemin bize bırakılmasıdır.Çünkü genelde müşteri tarafından yapılan ambalajlanmalarda yırtık,dökülme,kırılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalabiliyoruz.

2) Aracımıza sorunsuz şekilde eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

antalya nakliyat aracı

Bu aşamada eşyalarınız normal veya asansörlü olarak taşıma işlemi gerçekleştiriliyor ve taşınacak aracımıza düzenli şekilde eşyalara zarar vermeyecek biçimde geometrik olarak yerleştirilir.Eşyalarınızın güvenliği bizim sorumluluğumuzdadır.Özenle ambalajlanan ürünler özenle aracımıza yerleştirilmektedir.

3) Yeni adrese eşyaların nakli yola çıkıyor.

nakliyat-konum

Araca özenle taşınan eşyalarınızı mevcut konumdan alıp,yeni teslim edilecek konuma doğru yola çıkıyoruz.Antalya'nın tüm ilçelerine hizmet veren Gizers Nakliyat ,tam zamanında ve sorunsuz şekilde varılacak konuma gidiyoruz.

4) Yeni konuma yüklenen eşyalar taşınmaya başlıyor.

esya-tasima

Yeni konuma vardıkdan sonra,eşyalarınızı araçlarımızdan indirip,yeni evinize taşıma süreci başlamış oluyor.

5) Son aşama da ise eşyaların montajlanması ve istenilen yerlere eşyaların taşınma işlemidir.

montaj işlemi

Eski konumunuzda de-montajlanan ürünlerinizi yeni konumunuza taşıdıkdan sonra tekrardan montaj işlemini yapıyoruz.Genelde mobilya üzerine yapılan montajlamalar uzman ekibimiz tarafından özenle işleme alınır.Eşyalarınızı da yeni eviniz de dilediğiniz yere yerleştiriyoruz ve evden eve nakliyat sürecini tamamlamış oluyoruz.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

operasyon

Antalya evden eve nakliyat fiyatlandırması yaparken sabit bir fiyat vermek mümkün değildir.Fiyatı belirleyen kriterler şöyledir.

  • Eşyanın taşınacağı konum,
  • Eşya miktarı,
  • Eşyanın asansörlemi/asansörsüz mü taşınacağı,
  • Eşyanın taşınacağı evin oda sayısı

Bu dört kriter fiyatı belirleyen temel faktörlerdir.Bu bilgiler telefonda tarafımıza müşteri tarafından verilir.Telefonda fiyat anlaşması yapılır.Taşıma sonrası fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.Önceliğimiz temel prensibimiz olan müşteri memnuniyetidir.

Telefon Arayın

0531 484 83 32

E-posta Ulaşın

gizersnakliyat@gmail.com