Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
muratpasa-antalya-evden-eve-nakliyat.webp

Muratpaşa Antalya Evden Eve Nakliyat

Muratpaşa Evden Eve Nakliyat sadece evden eve değil tüm alanlarda nakliye işlemizi gerçekleştirmektedir. Deneyimli personellerimiz en güzel ilçelerimizden biri olan Muratpaşa'da eşya ve mallarınzı güvenle nakliyesini gerçekleştirmektedir. Sizler tarafından sıkça sorulan Antalya eşya taşımacılığında güvenilir firmalar, Nakliyat için gerekli belgeler ve Antalya depo hizmetleri sorularını cevapladık. 

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiğinşiz diğer soruları cevaplandırmak için sitemizde bulunan telefon numaraları ile bizlerle iletişime geçerek merakınızı giderebilirsiniz. 

EŞYALARINIZIN GÜVENLİĞİ NASIL SAĞLANIR

guvenlik

Muratpaşa Evden Eve Nakliyat yıllardan beri nakliye sektöründe kendine önemli bir yer açmıştır. Müşteri memnuniyetini kendine misyon edinen firmamız bu güne kadar tek bir müşterisini dahi mağdur etmemiştir Gizers Nakliyat olarak;

  • Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalıyoruz
  • Kontrolümüz dışında gelecek zararlardan dahi kendimizi sorumlu tutuyoruz
  • Eşyalrınız ve mallarınız nakliyeye uygun şekilde paketleniyor
  • Araç içi sabitleme yapılarak yolculuk sırasında güvenliği sağlanıyor

Çoğu firmanın yapmadığı sigorta işlemi yapılarak siz değerli müşterilerimizin maddi bir kayıp yaşamamaısını sağlıyoruz. Yıllarca artan prestijimizin en büyük sebebi olarak eşya ve mallarınızın güvenliğini sağlamak olarak görmekteyiz. Antalya Evden Eve Nakliyat, emanetiniz görevimizdir. 

TAŞIMA BELGESİ

belge

Muratpaşa Evden Eve Nakliyat resmi kayıtsız hiç bir işlem yapmamaktadır. Yapılan en küçük nakliyat işlemindeki eşya ve mallar kayıt altına alınmaktadır. Her nakliye şirketi ve firmasında olması gerektiği gibi Ulaştıma ve Altyapı Bakamlığı'nın nakliye işlemleri için gerekli gördüğü;

  • K1 belgesi ( Ticari amaçlar için eşya taşımacılığı )
  • K3 belgesi ( Ticari amaçlar için ev ve büro taşımacığı ) 

Belgelerine eksiksiz bir şekilde sahibiz. Önce sizleri sonra kendimi garntiye alıp nakliye işlemlerinizi herhangi bir sorun yaşamadan gerçekleştirmekteyiz. 

Bu belgelere sahip olamayan kişi ve kurumların nakliye işlemlerini sertifikalı şirketlere göre daha ucuz bir şekilde taşıdığı görülmektedir. Lakin ucuz etin yahnisi yavan olduğu gibi ucuz taşımacılığında bedelleri ağır olmaktadır. Bu şahıs ve firmalar eşyalarınız için herhangi bir güvence sağlamazken zarar gören eşytalarınız için sorumluk-luk almazlar ve sizleri maddi zararlara uğratabilirler. 

Gizers Nakliyat olarak eşya ve mallarınızı güvence altına alarak taşıyoruz..

ANTALYA DEPO HİZMETLERİ

depo

Muratpaşa Evden Eve Nakliyat sadece nakliyat işlemlerinizde değil tüm alanlarda sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Depo ihtiyacı günümüzde önemli bir hal almış ve güvenli depo sayıları artmıştır. Gizers nakliyat olarak tüm güvenlik önlemlerini aldığımız depomuzda;

  • Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için 
  • Yüklerini bırakacak kamyon ve tırlar için
  • Evinde yeteri kadar yer olmayan kişiler için

eşyalarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Her türlü eşya ve mallarınız kuru ve temiz bir ortamda, güvenlik kameraları ile 7/24 izlemektedir. Gizers Nakliyatın sunduğu bu imkanlarda yararlanabilirsiz.

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32