Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
laranakliyat.webp

Lara Antalya Evden Eve Nakliyat

Lara evden eve nakliyat şirketi olarak Antalya'nın en güzel ve turistik bölgesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yenilenen araçlarımız ile birlikte deneyimli personellerimiz Lara bölgesinde nakliyat işleminizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. 

Sizler tarafınfan bize iletilen Antalya evden eve nakliyat, Antalya yük nakliyatı ve Antalya güvenilir nakliyat firmaları sorularını sizler için cevapladık. 

Daha fazla bilgi almak için sayfamızda bulunan telefon numaraları ile bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz. 

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

laranakliyat

Evden eve nakliyat işlemi oldukça zor ve dikkat edilmesi gereken işlemlerden bir tanesidir. Evlerinizde bulunan mobilya ve beyaz eşyalrınız günlük yaşamınız için çok kıymetli olup zarar görmesini istemezsiniz. Lisanslı personllerimiz eşyalarınızın zarar görmemesi için bilhassa dakkatli bir taşınma işlemi gerçekleştirilir. 

Nakliye gerçekleşirken saha ekibimiz;

 • Eşyalarınızı araca yüklemeden önce ambalajlanır
 • Kırılabilecek eşyalarınızı havalı pozşetler ve koliler ile taşınır
 • Beyaz eşyalrınız toplu bir şeklide taşınır
 • Eşyalar araç içinde demir çubuklar ve halatlar yardımıyla sabitlenir,
 • Taşınılan yerde aynı dikkat ile sizin istediğiniz şekide yerleştirilir
 • Eviniz yüksek katlarda ise asansörlü araç temin edilir. 

Siz değerli müşterilerimizin emanetlerini korumak bizim görevimizdir. Deneyimli personellerimizin azami dikkati ile eşyalarınız bizimle güvendedir. Taşıma esnasında eşyalarınızı sigortalıyor ve oluşabilecek hergangi bir zararda maddi zarara uğramanızın önüne geçiyoruz

ANTALYA YÜK NAKLİYATI

yuktasima

Gizers Nakliyat olarak ev ve ofis gibi nakliyatların yanı sıra yük taşımacılığıda yapmaktayız. Yük taşımacılığına uygun araçlarımız ve şoförlerimiz ile mesafe farketmeksizin yüklerinizi adresilerinize ulaştırmaktayız. Başlıca;

 • Gemi ile gelen ticari yükerliniz
 • Teknolojik alet ve araçlar 
 • Hırdavat ürünleri
 • İnşaat malzemeleri
 • Mobilya 
 • Bisiklet, motor gibi küçük kara taşıtları

yüklerini sizler için nakliye etmekteyiz. Bu işlemler sadece Antalya için değil iller arası yapılmaktadır. Nakliyat işlemi için tüm belgelere sahip olan firmamız yüklerinizi sigortalayarak siz değerli müşterilerimizi güvence altına almaktadır. Sigorta yapmadan taşıma işlemi yapan kişi ve kurumlar oluşabilecek maddi zararlarda sizlere yardımcı olmazlar. Böyle bir durumla karşı karşıya gelmemek için doğru adrestesiniz. 

ANTALYA GÜVENİLİR NAKLİYAT FİRMALARI

sozlesme

Antalya'da güvenilir bir nakliyat firması arıyorsanız uzağa gitmenize gerek yok. Gizers Nakliyat olarak yıllardır nakliyat sekteründe yaptığı yenilikler ve işlemleriyle kendine önemli bir yer edinmiş ve Antalya'nın en çok tercih edilen nakliyat firması haline gelmiştir.

Lara evden eve nakliyat resmi kayıtsız hiç bir işlem yapmamaktadır. Yapılan en küçük nakliyat işlemindeki eşya ve mallar kayıt altına alınmaktadır. Her nakliye şirketi ve firmasında olması gerektiği gibi Ulaştıma ve Altyapı Bakamlığı'nın nakliye işlemleri için gerekli gördüğü;

 • K1 belgesi ( Ticari amaçlar için eşya taşımacılığı )
 • K3 belgesi ( Ticari amaçlar için ev ve büro taşımacığı ) 

Belgelerine eksiksiz bir şekilde sahibiz. Önce sizleri sonra kendimi garantiye alıp nakliye işlemlerinizi herhangi bir sorun yaşamadan gerçekleştirmekteyiz. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32