Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
konyaalti-antalya-evden-eve-nakliyat.webp

Konyaaltı Antalya Evden Eve Nakliyat

Konyaaltı Evden Eve Nakliyat şirketi olarak Antalya'nın dünyaca ünlü ilçesi Konyaaltı'nda da hizmetlerini devam ettirmektedir. Gizers Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin dışında bir çok alanda hizmet vermektedir. Müşterilerimizin sıklıkla sorduğu Ofis ve Büro Nakliyatı Nasıl Yapılır? Nakliye İşlemi Ne Kadar Zamanda Yapılır? Asansörlü Nakliyat Nedir? sorularını cevapladık. 

Sorularınıza cevap vermeden önce daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz başka konular için sayfamızda bulunna iletişim numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

OFİS VE BÜRO NAKLİYATI

ofis

Konyaaltı Evden Eve Nakliyat, sizlere çeşitli nakliye işlemlerinizde hizmet sağlamaktadır. Bunlardan birisi ise Ofis ve Büro Nakliyatıdır. 

Ofislerinizi ve bürolarınızı taşımak, içerisinde bulunan değerli dosya ve bilgiler olduğu için çok dikkat edilmesi gerek nakliye işlemlerinden bir tanesi. Tek bir sayfanın taşınma sırasında zarar görmesi yada kaybolması iş hayatınızı etkileyebilir. Bu sebeple ofis ve büro nakliyatında profesyonel bir destek almanızı öneririz. Gizers Nakliyat olarak taşınma esnasında;

 • Eşyaalarınızın boyutlarına göre araç temini yapılır
 • Ofis eşyalarınız için koruma önlemleri alınır
 • Dosyalarınız sırası bozulmadan özel kutularda korunur
 • Kolay kırılabilecek eşyalrınız için havalı poşetler kullanılır
 • Araç içinde zarar görmemleri için özenle yerleştirilir
 • Taşınılan yerde dosya ve eşyalarınız sizin istesiğiniz şekilde dizayn edilir. 

Özel olarak dikkat ettiğimiz bu konuların dışında daha birçok işlemimiz mevcuttur. Sizlerde ofis ve bürolarınızı taşırken Gizers Nakliyat'tan yardım almayı unutmayın

NAKLİYE İŞLEMİ NE KADAR ZAMAN ALIR

zaman

Konyaaltı Evden Eve Nakliyat olarak bu sorunun cevabının göreceli olduğunu söylersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü taşınma işeminin ne kadar sürede biteceğini belirleyen temel etmenler mevcuttur. Bu temel nedenler olarak;

 • Eşya yada mallarınızın sayısı
 • Eşya yada mallarınızın boyutları
 • Taşıma işleminin katedileceği mesafe 
 • Eşya yada mallarınızn hassasiyeti

Söylenebilir. Nakliye işlemi için kesin bir zaman dilimi verilemesede eşya ve mallarınızın durumları ve taşınacağı yerin uzaklıklarına göre tahmini bir süre sizlere söylenebilir.

Nakliye işlemi acil nakliyatlar hariç hızdan daha çok eşyalarınızın zarar görmemesine önem vermekteyiz. Eşyalarınız bizim emanetimizdir ve aldığımız gibi geri tesim etmek görevimizdir. 

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT NEDİR

asansor

Konyaaltı Evden Eve Nakliyat kendini zaman içinde geliştirmiş ve yenilikleri sürekli takip etmiştir. Geçmiş zamanlarda yüksek apartman ve sitelerde bulunan evlere nakliye işlemi çok zor yapılmaktaydı. Apartmanların bizlere sunduğu dar merdivenler, küçük asansörler yada asansörlerin olmayışı gibi olumsuz koşullarda taşıma işlemi zor bir hal almaktaydı.

Gizers Nakliyat olarak asansörlü araç hizmetimiz ile birlikte;

 • Yüksek kattaki eşyaşlarınız güvenle taşınır
 • Eşyalarınızın daha hızlı bir şekilde nakliyesi gerçekleşir
 • Komşularınza ve çevrenize rahatsızlık vermezsiniz

Yılların verdiği deneyimi günümüz teknolojisi ile birleştiren ve Antalya'nın en büyük nakliye şirketi olma yolunda hızla ilerleyen Gizers Nakliyat daima hizmetinizdedir. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32