Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
gizers-nakliyat.webp

Antalya Nakliye Fiyatları

Gisers Nakliyat, yılların tecrübesi ve deneyimli personelleri ile Antalya halkına uzun sürelerdir hizmet sağlamaktadır. Bununla beraber uyguladığı uygun fiyat politikası ile müşterilerinin maddi olarak yüksek bir pahada ödeme yapmalarının önüne geçmektedir. Sizlerin bizlere sıkça sorduğu Antalya nakliye fiyatları, Antalya evden eve nakliye fiyatları, Antalya asansörlü nakliye fiyatları sorusunu cevaplandırdık. 

Daha fazla bilgi almak için sitemizde bulunan telefon numaraları ile birlikte bizlerle iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilir çeşitli bilgiler alabilirsiniz. 

ANTALYA NAKLİYE FİYATLARI

fiyatuygun

Gizers Nakliyat olarak sizlere en uygu fiyatlarda hizmet sunarak hem sizleri mağdur etmemek hemde bizleri daha fazla kitlelere hizmet etmemizi sağlamaktadır. 

Nakliyat işleminde sizlere sabit bir fiyat vermek müşterilerimiz arasında adaletsizlik olmakla birlikte bizler için haksız kazanç elde etmek olur. Nakliye işleminde ücretlendirmeyi belirleyen bazı etmenler vardır. Şirketimiz bu etmenleri göz önünde bulundurarak siz değerli müşterilerimize olabilecek en uygun fiyatı belirlemektedir. 

Bu etmenleri sırasıyla şöyle adlandırabiliriz;

 • Eşyalarınızın adetleri
 • Eşyalarınızın boyutları
 • Eşyalarınızın ağırlığı
 • Taşınacağı mesafesi
 • Nakliye sırasında kullanılacak personel sayısı
 • Nakliye için kullanılacak araç türü

Genel anlamda bu etmenlerin belirlenmesi ile birlikte sizlere fiyat sunulmaktadır. Bu etmenlerin yanı sıra eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için karton, koli, baloncuklu poşet, halat gibi edevatlar şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Antalya'nın en büyük nakliyat firması olarak çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda nakliye hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini her daim göz önünde bulundurduk. Hem kaliteli bir naliye işlemi hemde uygun fiyatlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. 

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI

evdeneve

Gizers Nakliyat sizler için verdiği tüm hizmet dallarında oldukça tecrübeli olmakla beraber en uygun fiyatlandırmaları yapmaktadır. Ticari ahlakı her zaman benimsemiş şiretimiz sizlere fahiş fiyatlar vermekten kaçınmıştır. Bu sebepten dolayı Antalyanın en çok tercih edilen nakliye firması haline gelmiştir. Fiyatlarımızı belirlerken;

 • Eşyalarınızın adetleri
 • Eşyalarınızın boyutları
 • Nakliye sırasında kullanılacak personel sayısı
 • Nakliye için kullanılacak araç türü

Gibi etmenlere dikkat etmekteyiz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz paragrafta olduğu gibi evden eve nakliye fiyatlarımızı aslında biz değil sizler belirlemektesiniz. Eşyalarınızın durumları ve gideceği mesafe ile sizlere en uygun fiyat hizmetlerini sunmaktayız.

ANTALYA ASANSÖRLÜ NAKLİYE FİYATLARI

asabsor

Gizers Nakliyat kendini zaman içinde geliştirmiş ve yenilikleri sürekli takip etmiştir. Geçmiş zamanlarda yüksek apartman ve sitelerde bulunan evlere nakliye işlemi çok zor yapılmaktaydı. Apartmanların bizlere sunduğu dar merdivenler, küçük asansörler yada asansörlerin olmayışı gibi olumsuz koşullarda taşıma işlemi zor bir hal almaktaydı.

Gizers Nakliyat olarak asansörlü araç hizmetimiz ile birlikte;

 • Yüksek kattaki eşyaşlarınız güvenle taşınır
 • Eşyalarınızın daha hızlı bir şekilde nakliyesi gerçekleşir
 • Komşularınza ve çevrenize rahatsızlık vermezsiniz

Asansörlü araç hizmetimiz nakliye işleminizi oldukça kolaylaştırmış ve hızlandırmıştır. Asansörlü araç hizmetimiz sizinde tahmin edeceğiniz gibi fiyatlandırma konusunda biraz fark sağlamaktadır. Fiyat performans açısından sizleri memnun bırakacak bu hizmetimiz ile birlikte artık nakliye işleriniz daha hızlı olacak. Daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32 ,