Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
evden-eve-nakliyat.webp

Evden Eve Taşıma Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evden eve nakliyat çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Evinizde bulunan eşyaların zarar görmemesi adına deneyimli profesyonel ekibimiz geniş araç filomuz ile sizlerin yanındadır. Bu yazımızda siz değerli müşterilerimizin bizlere sıklıkla sordukları Evden eve nakliyat nasıl yapılır, Antalya evden eve nakliyat fiyatları, Antalya güvenilir nakliyat şirketleri  gibi soruları cevaplandırdık.

Daha fazla bilgi için sitemizde bulunan telefon numaraları ile bizlerle iletişime geçerek sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. 

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIR

blog1 

Antalya'nın önde gelen nakliyat şirketlerinden birisi olarak Gizers nakliyat tüm nakliyat işlemlerinizde olduğu gibi evden eve nakliyat işleminde de sizlere yardımcı olmaktadır. Deneyimli saha ekibimiz ve her nakliyeye uygun araçlarımız ile sizlerin yeni bir hayata başlamanıza yardım etmekten mutluluk duyacağız.

Her işin püf noktaları olduğu gibi nakliyaat işleminde de püf noktalar mevcuttur. Aslında bunlar püf noktalardan ziyade yapılması gereken işlemler olarak adlandırsak yanlış olmaz. Evden eve naliyat işleminde dikkat edilmesi gereken unsurlar;

 • Eşyalarınıza göre araç temini yapılalıdır
 • Yüksek kattan taşınacaksa asansörlü araç temini yapılır.
 • Eşya adet ve boyutuna göre personel seçilir.
 • Kırılabilecek eşyalar kolilenir ve havalı poşetlerle sarılır
 • Beyaz eşylalar için köpük kullanılır. 
 • Ağır eşyalarınız zarar görmemsi için ekip çalışması ile taşınır.
 • Eşyalarınız araç içinde sabitlenir
 • Taşınacağı adreste sizlerin istediği şekilde dizayn edilir

Genel hatlarıyla evden eve taşıma işleminin püf noktaları olarak bu işlemler görünsede daha bir sürü işlem mevcuttur. Deneyimli personellerimiz sizleri maddi zarara uğratmamak için tüm dikkatleri ile alışmasını sürdürür. 

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

blog2

Evden eve nakliyat fiyatları için maalesef sabit bir fiyat söylemek mümkün değildirir. Bunun sebebi sizlerinde bildiği gibi bir çok etmene dayanmaktadır. Bu etmenler;

 • Eşya adeti ve boyutu
 • Götürülecek mesafe 
 • Kullanılacak personel sayısı
 • Kullanılacak araç 

olarak değerlendirilmektedir. Eşyalarınızın boyut ve adetlerine göre araç ve personel sayımız belirlenir.  Daha sonra gidilecek mesafe hesaba katılarak size bir fiyat biçilir. Bu işlem için keşif ekibimiz sizlere ulaşır ve unsurları belirler. Eğer fiyat size uygun gelmez yada aklınıza takılan başka soru işaretleri olursa, sizlerden keşif için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. 

ANTALYA GÜVENİLİR NAKLİYAT FİRMALARI

blog3

Gizers Nakliyat resmi kayıtsız hiç bir işlem yapmamaktadır. Yapılan en küçük nakliyat işlemindeki eşya ve mallar kayıt altına alınmaktadır. Her nakliye şirketi ve firmasında olması gerektiği gibi Ulaştıma ve Altyapı Bakanlığı'nın nakliye işlemleri için gerekli gördüğü;

 • K1 
 • K3 

Belgelerine eksiksiz bir şekilde sahibiz. Maalesef bu belgeye sahip olmadan daha uygun fiyatlara nakliye işlemi yapan kişi ve kurumları görmekteyiz. Bu kişi ve kurumlar eşyalarınız için sizlere herhangi bir güvence sunmamakla beraber, taşıma esnasında oluşabilecek kazalardanda kendilerini sorumlu tutmamaktadır. 

Bilinçli bir vatandaş olarak bu konulara dikkat etmenizi önemle belirtiriz. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Gizers Nakliyat olarak daima hizmetinizdeyiz.

Gizers Nakliyat olarak eşya ve mallarınızı güvenle taşıyoruz.

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32