Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
boxes-970950-1920.webp

EVDEN EVE NAKLİYATTA TEMEL KURALLAR

Günümüzde ve yakın geçmişte ülkemize yabancı uyruklu kişilerin sıklıkla gelmesi ve burada konut satın almaları ile birlikte evden eve nakliyat oldukça önem kazanmıştır. Bu konu üzerine sizler için bu yazımızda evden eve nakliyatın temel kuralları, nakliye işleminde nelere dikkat edilmeli gibi merak edilen soruları yanıtladık. 

nakliyat merak edilenler

Daha fazla bilgi almak için sitemizde bulunan telefon numaraları ve mail adresi ile bizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz diğer sorularınıza yanıt alabilirsiniz. 

Evden Eve Nakliyatın Temel Kuralları

Ülkemizde konut satışlarının artması ile birlikte tüm yurtta olduğu gibi Antalya'da da nakliyat işlemi önem kazanmıştır. Yapılan araştırmalara göre Antalya'da konut satışları 2022 senesinde %5,7 arttı.  Bu artışın sebepleri arasında artan konut fiyatlarına karşı bir an önce ev sahibi olmak isteyen yatırımcıların önemli bir payı olsada daha çok dış siyasette yaşanan olaylar etkili olmuştur. 

konut satıslari

Yaşanan Suriye iç savaşı, Ukrayna-Rusya krizi, orta asyadan gelen göçler ülkemizde konut satışlarının artmasına sebep olmuştur. Hal bu olunca bir çok yeni nakliye şirketi doğarken yüzlerce kişi bireysel olarak halkımızın nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Lakin taşınma işleminde bulunacak insanlar daha çok güvenilir firmalar ile birlikte çalışmak istiyorlar. Bunların sebepleri olarak ise kırılan, çizilen yada herhangi bir şekilde zarar kgöran eşyalarını yenilemek binlerce liraya karşılık gelmektedir. 

Profesyonel nakliye şirketleri her ne kadar birbirlerinden bağımsız çalışsalarda temel prensip olarak belirledikleri kurallar mevcuttur. Profesyonel bir şekilde nakliye işlemini yapan şirketler;

  • Ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti vermekteleri
  • Müşterilerinin eşyalarını sigortalayıp maddi zararların önüne geçmekteler
  • Çok sayıda personel ile birlikte çalışarak zamanında nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedirler
  • Her nakliyeye uygun araç temini yapmaktadırlar
  • Nakliye işlemi için gerekli tüm belgelere sahiptirler

blog9r3

Bu temel hususlara dikkat eden nakliye firmaları insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Müşterilerine karşı sağladıkları güven ile birlikte daha çok kişiye ulaşarak prestij kazanmışlardır. 

Nakliye İşleminde Nelere Dikkat Edilmeli

Nakliye yapan kişi ve kurumların müşterilerilerini korumak amacı ile dikkat etmesi gereken bazı unsurlarlar bulunmaktadır. Gelişi güzel nakliye yapan kişi ve kurumlar günümüzde haklı olarak ilgi görmemektedirler. Nakliye işlemi müşterilerin eşyalarına zarar gelmemsi açısından çok dikkat edilmesi gereken bir iş koludur.

nelere dikkat edilmeli

Günümüzde eşya fiyatlarının artması ile birlikte zarar gören eşyaların yerine yenisini koymak çok zor bir hal almıştır. Bu yüzden nakliye işlemi yapan kişi ve kurumlar;

  • Eşyaları olabildiğince korunaklı bir şekilde sarmalı
  • Kırılabilecek eşyalar özenle kolilenmeli
  • Beyaz eşyalar ve televizyonlar kenar ve köşelerinden köpük koruması yapılmalı
  • Ağır eşyalar birden fazla personel ile taşınmalı
  • Araç içi yerleşim dikkatli yapılalak devrilmenin önüne geçilmeli

Yukarıda belirtilen çalışmalar dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir ise müşterilerin eşyalarının zarar görmemesi sağlanır. Aksi bir durum yaşanabileceği göz ardı edilmeden eşyalar sigortalanarak müşteri güvence ve garanti altına alınmalıdır. Belirtilen işlem ve uygulamalar her nakliyat firmasının mutlaka yapması gereken işlemler olup taşınmadan önce nakliyat firmanızdan bunlar talep etmeniz sizlerin en doğal hakkıdır. 

Gizers Nakliyat İle Eşyalarınız Güvende

gizers nakliyat

Antalya'nın önde gelen nakliyat firmalarından bir tanesi olarak, taşınma işlemlerinizde gerkli olan tüm önlemleri almaktayız. Bundan önce yapmış olduğuz nakliye işlemleri ve gelecekte yapacağımız nakliyatlar ile birlikte siz değerli Antalya halkına hizmet sunmanın gurunu yaşıyoruz. 

Özel eğitimli personellerimiz ve geniş araç filomuz ile birlikte nakliye işleminiz ne olursa olsun mesafe gözetmeksizin taşıma işleminizi üsteniyoruz. 

Gerekli tüm belgelre sahip olduğumuzu belirtirken taşınma esnasında eşyalarınızı sigortalayarak sizlerin maddi zarara uğramanızın önüne geçmekteyiz. Gizers Nakliyat, önem taşıyoruz

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32