Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
giznak.webp

ANTALYA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLARI

Metropol şehirlerin gün geçtikçe nüfuslarının çoğalması, trafik, gürültü, yoğun ve hızlı yaşam insanları daha az nüfuslu kent ve kırsallara doğru itmeye başladı. Yaşımın hızından ve gürültüsünden sıkılan insanlar, daha sakin ve yeşilliğin fazla olduğu bölgelere doğru taşınma istekleri ile beraber şehirler arası nakliyat firmalarına talepler arttı. 

blog8r2

Hal bu olunca vatandaşlar şehirler arası nakliye fiyatları oldukça merak konusu oldu. Uzmanlar ve yetkililer nakliyat işlemlerinde, eşyalarınızı ve mallarınızı taşıyan firmadan mutlaka taşıma belgelerini istemenizi önermektedir.  

TAŞIMACILIK BELGESİ

blog8-1

Artan nakliye talepleri ile birlikte bir çok fırsatçı rotasını nakliye işlemlerine çevirdi. Daha ucuz bir şekilde nakliye yapan bu kişi ve kurumlar arttıkça gelen şikayetlerde çoğalmaya başladı. Ekonomik sebeplerden dolayı belgesiz kişi ve kurumlara eşyalarını emanet eden yüzlerce vatandaş mağduriyet yaşadı. 

Belgesiz bir şekilde eşya taşıma işlemi yapan kişi ve kurumlar, güvenlik önlemlerini almamaları ve müşterilerinin eşyalarını sigortalamamakla birlikte, bazı dolandırıcı kişler eşyaları gasp etmektedir. 

Şikayetlerin artması ile vatandaşlar sigortalı nakliye şirketlerine yönelmeye başladılar. Uzmanlar şehirler arası nakliyat işlemlerinde vatandaşlar, eşyalarını taşıyan firmalara mutlaka K-1 ve K-3 belgelerini sormaları önemle tavsiye etmektedirler. 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE FİYATLARI

blog8r3

Lisanslı ve belgeli nakliye şirketlerinin fiyatlandırmaları son zamanlarda en çok merak edilen konular arasına girdi. Artan konut satışları ile birliktede nakliye firmalarına duyuan ihtiyaç gün geçtikçe artmaya başladı. 

Nakliye firmaları şehir içi taşıma işlemlerinin yanı sıra şehirler arası nakliye hizmetlerine de son zamanlarda hız vermişlerdir. Artan talepler doğrultusunda firmalar, filolarına yeni araçlar kazandırarak ve tecrübeli ekipler oluşturarak bu talebe cevap veriyorlar. 

Antalya şehirler arası nakiyat firmaları da tüm firmalar gibi kendilerini bu alanda geliştirerek halkına hizmet sunmaktadır. Şehirler arası nakliyat fiyatları ise her firma kendi çıkarlarına göre belirlemekte olup sabit bir fiyat vermemektedirler. 

ANTALYA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE FİRMASI - GİZERS NAKLİYAT 

blog8r4

Gizers Nakliyat olarak sizlere sabit bir fiyat verememekteyiz. Bunun sebebi olarak taşıma işlemindeki değişkenler ile müşterilerine en uygun fiyatları sağlamaktadır. Şirketimiz şehirler arası nakliye işleminde ki fiyatlarını belirlerken;

  • Eşyalarınızın adeti
  • Eşyalarınızın boyut ve ağırlığı
  • Nakliye mesafesi 
  • Ek hizmetler 

gibi unsurlar göz önünde tutularak bir fiyat belirlenmektedir. Örneğin Antalya-Ispartas arasında gerçekleşen nakliye ile Antalya-Trabzon arasında gerçekleşen nakliyat arasında fiyat farkı olması doğal ve adaletli bir sistemdir. Sizlerde güvenilir ve uygun bir nakliye arıyorsanız doğru adrestesiniz. Gizers Nakliyat, önem taşıyoruz. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32