Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
truck-driver-g5b2a8090a-1920.webp

ANTALYA GÜVENLİ TAŞIMACILIK

ANTALYA'DA KONUT SATIŞLARI

blog7r1

Son aylarda Antalya nüfusunun artması ile birlikte konur alış satış işlemlerinin hız kazandığı görülmektedir. TÜİK  verilerine göre Antalya 2021 yılı konut satışları bir önceki yıla göre yüzde 4,4 oranında artış kaydederek 66 bin 691 adede yükseldi.

Antalya’nın 2021 yılında en fazla sayıda konut satılan ilçesi Kepez oldu. Konut satışlarının en büyük oranda artış gösterdiği ilçeler arasında Alanya ilk sırada yer aldı. Antalya’da geçen yıl satılan yeni konut sayısı bir önceki yıla göre yüzde 14,5 artışla 18 bin 930 adede çıkarken yeni konut satışlarının toplam satışlar içerisindeki payı yüzde 28,4 düzeyinde oluştu.

ANTALYA GÜVENLİ TAŞIMACILIK

blog7r2

Antalya'da nüfusun artması ile birlikte artan konut satışları nakliye firmalarının yüzünü güldürdü. Taşınma esnasında Antalya halkının %91'lik kısmı sigortalı şirketleri tercih etmektedir. İnsanlar haklı olarak taşınma esnasında eşyalarının zarar görmemesi, eğer bir zarar olursa firmanın bu zararı karşılaması için eşyalarını sigortalatmak istiyorlar. 

    Bu sebeplerden dolayı Antalya güvenli taşımacılık şirketleri Antalya halkı tarafından tercih edilmektedir. Sertifikalı ve belgeli şirketler, eğer eşyalarını güvenli bir firma ile taşımazlar ise;

  • Eşyalarının çizilip bükülebileceği,
  • Eşyalarının kırılabileceği,
  • Eşyalarının taşınma esnasında devrilebiileceği,
  • Uğradığınız bu mağduriyette maddi bir destek alamayacağınızı

Belirtmektedirler. Şirketler taşınma esnasında kişi ve kurumlara, taşıma belgeleri ile birlikte eşyalarınızın taşınma esnasında sigortalatmanızı tavsiye etmektedir.

Belgesiz bir şekilde nakliye işlemi yapan kişi ve kurumlara güvenerek eşyalarını taşıtan kişi ve aileler maddi anlamda binlerce liralık kayıplar verdikleri görülmektedir. Daha ucuz bir taşımacılık için belgesiz kişi ve kurumlara başvuran bu kişiler bırakın ucuz taşıma hizmeti almayı daha büyük zararlara uğradılar. 

ANTALYA'DA GÜVENLİ TAŞIMACILIK: GİZERS NAKLİYAT

blog7r3

azanmıştır. Antalya'nın en güvenilir nakliyat şirketi olan Gizers Nakliyat tüm nakliyat ve taşınma işlemlerinizde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır. 

Her alanda nakliye hizmeti sağlayan firmamız yeni hayatınıza başlarken nakliye işlemini sizler için dert olmaktan çıkartmakta ve başlayacağınız yeni yaşamınıza rahat bir şekilde adapte olmanızı hızlandırmaktadır. 

Gizers Nakliyat olarak sizlere;

  • Evden eve nakliyat hizmeti
  • Villa ve malikane nakliyat hizmeti
  • Asansörlü nakliyat hizmeti
  • Büro ve ofis nakliyatı

ile müşterilerilerimizin konutlar arası geçişlerini sağlamaktayız. Taşındığınız adres ne olursa olsun Antalya içi tüm nakliye işlemlerinizde yanınızdayız. Denieyimli ve güvenilir peronellerimiz ile birlikte eşyalarınızı sigortalıyor ve taşınma sırasında oluşabilecek olumsuz durumlardan kenimizi sorumlu sayıyoruz. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32