Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
gizrsnakliyat.webp

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT TRENDLERİ

Tersine göç başladı... 

blog6

Geçmişten günümüze kadar kırsaldan kentlere göçler fazlasıyla dikkat çekerken artık kentlerden kırsala göçler bir moda haline geldi. 

2019 yılının sonunda patlak veren Covid-19 virüsü ile birlikte bu süreç hız kazandı. Son zamanlarda dış siyasette görünen Rusya-Ukrayna savaşı ile birlikte yaşanan göç dalgası ülkemizin büyük bir kısmında nakliye hizmetinin daha da önem kazanmasını sağladı. 

Bu göç dalgasından en çok etkilenen iller İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya oldu. Bu şehirlerimizde çoğalan taşınma işlemleri ile birlikte nakliye şirketlerine duyulan ihtiyaçlar gözle görülür bir şekilde arttı. 

blog6-1

İnsanların %93'ü nakliye işlemi sırasında eşyalarının zarar görmemesi için ve oluşabilecek olumsuz durumlarda maddi kayıplarını karşılaması için lisanslı nakliye firmalarını tercih etmektedir. Geri kalan %7'lik kesim ise ekonomik sebeplerden dolayı ucuz nakliyat işlemlerini tercih etmektedir. 

EVDEN EVE NAKLİYAT REVAÇTA!

Antalya'da artan konut satışları ve kentten kırsala göçün hız kazanmasıyla nakliyat şirketleri ağırlıklı olarak evden eve nakliyat hizmetleri vermeye başladı. Uluslar arası ve şehirler arası nakliye yapan büyük firmalr artan talepler üzerine şehir içi evden eve nakliye hizmetlerine yöneldi. 

blog6-re2

Nakliye şirketlerinin artması ile birlikte nakliye fiyatlarının düşmesi beklenirken tam tersi bir durum ortaya çıktı. Nakliye firmaları bu durumları benzin, araç, sigorta ücretlerinin her geçen gün artması dolayısı ile gerçekleştiğini söylediler. 

Antalya evden eve nakliyat hizmeti, şehirde bulunan yüzlerce firma ile birlikte devam etmektedir. Evden eve nakliye işlemi, değerli eşyaların zarar görmemesi açısından en dikkat gerektiren nakliye kollarından bir tanesidir. Yapılan araştırmalar profesyonel bir şekilde bu işlemi yapan şirketlerin daha çok tercih edildiğini göstermektedir. 

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI: Gizers Nakliyat

blog6-re3

Antalya'nın önde gelen nakliyat firmalarından birisi olan Gizers Nakliyat, Antalya evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte bu yükü halkının üzerinden almaktadır. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerden daha az nüfuslu sakin bölgelere taşınma işleminin artması ile birlikte Gizers Nakliyat her alanda olduğu gibi hizmetlerine her zaman ki gibi devam etmektedir. 

Gizers Nakliyat, müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurarak onların mal ve eşyalarını güvenli ve sigortalı bir şekile taşımaktadır. Artan nakliyat fiyatlarına rağmen Gizers nakliyat müşterilerine en uygun fiyatlardan hizmet sağlamaktadır. Firma fiyatlarını belirlerken;

  • Eşyala ve mallarınzın adet sayıları
  • Eşya ve mallarınızın boyutları
  • Asansörlü araç hizmeti alıp almamaınız
  • Eşya ve mallarınızın taşınacağı mesafe 

gibi değişkenlerle fiyatlarını belirlemektedir. Yaptıkları bu fiyatlandırma daha az eşyası bulunan müşterilerini korumak amaçlı yapılmaktadır. 

Eşyalarınız Gizers Nakliyat ile birlikte güvende...

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32