Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
shopping-6691014-1280.webp

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT SEKTÖRÜ

Yaklaşık 3 milyon nüfusu ile Antalya nakliyat sektörününün hızla geliştiği kentler arasıda kendine yer bulmuştur. Tüm yurtta olan şehir içi göçler Antalya'da 2019 yılından itibaren beklenmedik bir hızla artmıştır. Evden eve yapılan bu nakliyat işlemleri 2019 yılında hayatımıza giren Covid-19 virüsü ile yoğun bölgelrden daha sakin bölgelere göç etmek isteyen insanların talepleri ile birlikte hız kazanmıştır. 

nakliyatın gelişimi

Daha sonra ise dış siyasette Suriye krizi, Ukrayna-Rusya savaşı ile birlikte Antalya nüfusu beklenmedik şekilde artarak nakliyat sektörüne büyük ihtiyaç duymuştur. Peki herkesin merak ettiği Nakliat sektörü nasıl gelişmiştir? Nakliyat sektörünün potansiyeli nedir? gibi soruları sizler için cevapladık. 

Nakliyat sektörünün geçmişten günümüze kadar gelen serüvenini, merak edilenleri gün yüzüne çıkardığımız bu yazımızın benzerlerini sitemizde bulunan blog sayfamızdan da okuyabilirsiniz.

NAKLİYAT SEKTÖRÜNÜN GELİŞİMİ

İlkel çağlardan itibaren nakliyatın var olduğu gerçeğini tarih kitaplarımızdan her zaman okumuşuzdur. Taşımacılığın hayvanlar üzerinde yapıldığını biliyoruz. Sanayi devrimi ile birlikte ortaya çıkan makineleşme, nakliyatın daha da önem kazanmasını sağlamış gerek taşınmalar gerekse ticari işlemler için bu sektör vazgeçilmez bir hal almıştır. 

nakliyatın potansiyeli3

Nakliyat sektöründe ticari kısmı büyük bir pay sahibi olsada onu bir kenara bırakarak taşınma işlemlerini ele alalım. 2000'li yılların başından itibaren yeni evlerin, sitelelerin, lüks villaların yapımı büyük bir hız kazanmış ve insanlar yeni yaşam alanlarına kavuşmuşlardır. 

Bu yıllardan itibaren şehrimizde nakliyat firmaları çoğalmış ve halkımızın taleplerini yerine getirmişlerdir. Günümüz teknolojisi ile birlikte araçların yeniliği, asansörlü araçların ortaya çıkması nakliye işlemini zor olmaktan çıkartarak daha daha pratik bir hale getirmiştir. 

Çizilme ve kırılmaların önüne geçmek daha basit bir hale gelirken firmalrın müşterilerinin eşyalarını sigortalamaları ile daha profesyonel bir ortam sağlanarak güvenle eşyların taşınması gerçekleştirilmektedir. 

NAKLİYAT SEKTÖRÜNÜN POTANSİYELİ

Nüfusun artması yeni yaşam alanlarının ortaya çıkmasına sebep olmuş ve nakliyat firmalarına duyuan igtiyacı arttırmıştır. TÜİK verilerine göre 2020 yılında 3,6 milyon insan evlerini değiştererek taşınma ihtiyacı duymuşladrır. 

nakliyats

Satılan evlerin yanı sıra kiracıların yeni kiralık evlere geçmesi ile bu rakamın önümüzdeki yıllarada daha fazla artması beklenmektedir. Hal böyle olunca nakliyat firmaları neredeyse hiç boş kalmadan çalışmaktadırlar. 

Evden eve nakliyat yapan firmalar fiyatlarını kendileri belirleselerde günümüz şartlarında taşınmalar esnasında harcadıkları maaliyeti düşünce, büyük bir potansiyeli olan nakliye sektöründe hedefledikleri kazançlara ulaşmamaktadırlar. Nakliye sektörü gelişmekte olan bir sektördür ve inşaatlar, göçler devam ettiği sürece hep ihtiyaç duyulan bir sektör olarak çalışmaya devam edeceklerdir. 

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI - GİZERS NAKLİYAT

Antalya'nın en güvenilir nakliyat şirketi olan Gizers Nakliyat tüm nakliyat ve taşınma işlemlerinizde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır. 

gizersnakliyat

Her alanda nakliye hizmeti sağlayan firmamız yeni hayatınıza başlarken nakliye işlemini sizler için dert olmaktan çıkartmakta ve başlayacağınız yeni yaşamınıza rahat bir şekilde adapte olmanızı hızlandırmaktadır. 

Gizers Nakliyat olarak sizlere;

  • Evden eve nakliyat hizmeti
  • Villa ve malikane nakliyat hizmeti
  • Asansörlü nakliyat hizmeti
  • Büro ve ofis nakliyatı

ile müşterilerilerimizin konutlar arası geçişlerini sağlamaktayız. Taşındığınız adres ne olursa olsun Antalya içi tüm nakliye işlemlerinizde yanınızdayız. Deneyimli ve güvenilir peronellerimiz ile birlikte eşyalarınızı sigortalıyor ve taşınma sırasında oluşabilecek olumsuz durumlardan kenimizi sorumlu sayıyoruz. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32