Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
antalya-evden-eve-nakliyat.webp

Antalya Evden Eve Nakliyat

     Yeni bir eve taşınma oldukça zor ve zahmetli bir süreçtir. Bu süreçte alanında uzman kişiler olmadan taşınma işlemini gerçekleştirmeniz sizlere fiziki ve maddi anlamda zararlar verebilir.  Bu tip yaralanmaların önüne geçmek ve eşyalarınızı korunaklı bir biçimde taşımak istiyorsanız Gizers Nakliyat haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmetinizde.

evdeneveblog

    Gizers Nakliyat olarak Antalya sınırları içerisinde başladığımız nakliyat hizmetini müşterilerimizin isteği ve gelen yoğun talep nedeni ile daha sonra il sınırı dışına taşırdık. Gizers Nakliyat olarak;

  • Antalya'da evden eve nakliyat
  • Ofis ve büro taşımacılığı
  • Asansörlü nakliyat  başta olmak üzere tüm eşyaların taşımacılığını üstendik. Geniş araç filomuz evden eve nakliyat hizmetinde eşya adeti ve boyutu gözetmeksizin sizlerin hizmetinde olmakla birlikte gerçekleştireceğiniz ufak çaplı eşya taşıma işlerinde de yanınızda. 

Antalya Evden Eve Nakliyat 

    Geniş araç filomuz ve alanında uzman saha ekiplerimiz ile ev taşımacılığında Antalya'nın başta gelen nakliye şirketlerinden biri olmanın gururu içerisindeyiz. Bugüne kadar binlerce nakliye işlemi yaptık ve bu süreçte kendimizi ve araçlarımızı sürekli yeniledik. Bu iş için özel eğitim almış saha ekimiz nakliye işleminde oldukça dikkatli ve hızlı bir çalışma tarzı benimsemiştir.

  Evden eve nakliyat işlemlerinde ekip liderimiz sahaya iner ve nakliyatın planlamasını yapar ve müşteri ile birlikte net bir fiyat belirler. Planlamanın ardından saha ekibimiz eşyalarınıza uygun aracımız (küçük, orta, büyük kamyonet yada tır) ile gelerek planlamaya uygun şekilde eşyalarınızı paketler ve araca yükler. Antalya evden eve nakliat işlemlerinde oldukça hızlı hareket etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin işi aksamamakta ve biz olabildğince falza kişiye yardım edebilmekteyiz.

evdeneveblogs

 

  Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, asansörlü araç hizmeti, piyano nakliyesi hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra bu bölgede ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Eşya adeti ve boyutu gözetmeksizin geniş araç filomuz hizmetinizde.

Sizde eşyalarınızın güvenle taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gizers Nakliyat. Yılların tecrübesi ile...

 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32