Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
antalyanakliye.webp

ANTALYA'DA NAKLİYAT FİYATLARINDAKİ ARTIŞ?

Antalya'da nakliye fiyatları son zamanlarda Antalya halkının merak ettiği bir konu haline geldi. Yeni yapılan konut sayısındaki artış ve konut akım-satım işleminde gözle görülür artışlar nakliye şirketlerine ihtiyacı oldukça arttırdı. Bu yazımızda sizler için Antalyad'da artan nakliye fiyatları ve Antalya nakliye fiyatlarını inceledik.

TÜİK verilerine göre Antalya’da şubat ayında 4727 adet konut satışı gerçekleştiğini, 1099 konutun yabancılar tarafından satın alındığını belirtildi. Dış siyasette yaşanan Ukrayna-Rusya savaşı Suriye savaşının devam etmesi ile yabancı uyruklu şahıslar İstanbul ve İzmir'den sonra en çok tercih ettikleri şehir antalya oldu. 

anahtarblog

Konut fiyatlarındaki artışlar nakliye şirketlerine talebi oldukça yükseltmiş durumdadır. Bu talepler doğrultusunda Antalya'da birden çok yeni nakliye firmaları kurulmasının yanında rekabetin getirdiği bu durumda var olan şirketler kendilerini yenilemek durumunda kaldılar. 

ANTALYA NAKLİYE FİYATLARINDA ARTIŞ

Konut fiyatlarının artışı yeni nakliye firmalarının kurulmasına yol açmış ve bu durumda rekabet açısından nakliye fiyatlarınında indirim beklenmekteydi. Fakat ülkemizin içinde bulunan ekonomik sıkntılar dolayısı ile nakliye fiyatlarında beklenen indirimin zıttı yönünde bir artış uygulanmıştır. 

Türkiye genelinde nakliye fiyatlarındaki artış Antalya ili bazında %30 ila %60 arasında görünmektedir. Firmalar birbirlerinden bağımsız olarak bu aralıkta hizmetlerine zam uyguladılar. 

zamcik

Antalya'da bulunan nakliye firmaları, nakliye işleminde uygulanan bu zamların haklı bir şekilde yapıldığını vurgulamaktadır. Nakliye şirketleri zam uygulamasındaki temel sebepler olarak;

  • Benzin fiyatlarının artışı
  • Araç bakım ve sigorta ücretlerindeki artış
  • Yeni araç alımıdaki artış
  • İş yeri kiralarındaki artış 
  • Personel maaşları ve sigortalarındaki artış 

Gibi nedenleri bu zamlara zemin hazırlamasına neden olduğunu belirtiyorlar.  Yapılan araştırmalar nakliye şirketlerinin bu zamları uygulamamsı halinde ciddi zarara uğrayacaklarını doğruladı. Nakliye firmalarının belirlediği fiyatlar Türkiye ortalamasında olduğu gözlemlendi. 

ANTALYA NAKLİYE FİYATLARI

parasay

Antalya'da nakliye firmalarına artan talepler ile birlikte yeni firmalaların kurulması kaçınılmaz olmuştur. Yeni firmaların piyasaya girmesi ile birlikte var olan firmalar ile birlikte yüzün üzerinde firma Antalya'da kendi halkına hizmet vermektedir. Herkesin merak ettiği konu ise Antalyada nakliye fiyatları olmuştur. 

Nakliyat firmaları ortak bir fiyat belirlemeyerek bu ücretleri kendi şirketlerinin çıkarları doğrultusunda düzenlemektedir. İki firma bazen birbirne çok yakın rakamlarda bu hizmeti sağlarken bazı durumlarda fiyatlar arasında oldukça önemli farklar oluşmaktadır. 

Dolayısı ile sizlere sabit bir fiyat vermek yanıltıcı olabilir. Her geçen gün nakliye firmalarını etkileyen zamlar, firmaların size verdikleri hizmet ile istedikleri ücret ile paralel bir şekilde ilerlemektedir. 

Sizler için Antalya nakliyat firmalarında yaşanan fiyat artışını ve nakliyat fiyatlarını inceledik. Antalya'nın önde gelen nakliyet şirketlerinden birisı olan Gizers Nakliyatın fiyat politikasını inceleyelim. 

GİZERS NAKLİYAT TAŞIMA ÜCRETLERİ

blogs

Gizers Nakliyat, nakliye fiyatlarını adil bir şekilde belirlenmektedir. Nakliye işleminde sabit bir fiyat vermek adeletsiz olacağı gibi bizim içinde haksız kazanç anlamına gelmektedir. Nakliyat fiyatlarımız;

  • Eşyala ve mallarınzın adet sayıları
  • Eşya ve mallarınızın boyutları
  • Asansörlü araç hizmeti alıp almamaınız
  • Eşya ve mallarınızın taşınacağı mesafe 

Gibi unsurlarla değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımızın bu şekilde belirlenmesindeki en büyük etmen daha az eşya ve mal taşıması yapan kişilerin ekonomik olarak zorlanmamaları ve uygun fiyatları taşımacacılık işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

Gizers nakliyat ile kaliteli hizmetin tadını çıkarın. Gizers Nakliyat, önem taşıyoruz. 

İLETİŞİM

Gizers Nakliyat olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32