Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
logo-gizers.png

Antalya Nakliyeciler

Bugün ki yazımız da sizlere Nakliye Nedir,Antalya Nakli firmaları,5 Adımda Nakliyat Firması Bulma gibi aranan sorularınızın cevabını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Nakliye Nedir?

Bir diğer ismi lojistik olan bu kavram,müşterinin talebi doğrultusunda bir mal,ham madde ya da son ürünün istenilen konuma taşınma işlemine denir.Lojistikte taşınma işleminin yanı sıra depolama işlevide yapılmaktadır.Lojistik belli başlı 3 aşamadan oluşur.Gelin onlara beraber bakalım.

Lojistik (Nakliye Aşamaları)

  • Taşıma
  • Depolama
  • Dağıtım

1) Taşıma:Lojistiğin en önemli aşamasıdır.Ürün bir yerden başka bir konuma götürülme,taşınma aşamasıdır.Taşıma da gerekli dikkat ve özen gösterilip,istenilen konuma zamanında ve taşınan mala zarar verilmemesi gerekir.

2) Depolama:Bir diğer ismiyle ambar işlemi gören depolama taşınan malın muhafaza edilme işlemidir.Daha önce bu konuda yazdığımız "Antalya Ambar"yazımıza bakabilirsiniz.

3) Dağıtım:Taşınıp,depolanan malın varılan konumdaki adrese ambardan tekrar taşınma işlemine denir.

Antalya Nakliye Firmaları

Nakliye işlemi yaparken çoğumuzuzun endişelerinden biri eşyamı sorunsuz şekilde nasıl taşıyabilirimdir.Eşyalarınızı hasarsız taşıyıp,gönlünüz rahat,konforlu şekilde işlemleri tamamlamak için Antalya'nın en köklü firması olan Gizers Nakliyat bu konudaki tüm endişelerinizi gidermektedir.

 

5 Adımda Antalya Nakliyat Firması Bulun!

 

1) Firmanın Referanslarına Bakın.

 

antalya nakliyeciler

 

Referans sadece nakliye için değil tüm iş kolları için önemlidir.Müşteri olarak firmanın referanslarını inceleyin.Müşteri yorumları bizlere bu konuda doğruya yakın sonuçlar verir.Özellikle google maps haritasındaki yorumlar firmalar tarafından da kaldırılmadığı için bu yorumların gerçeklik payı yüksektir.Yapılan yorumların olumlu veya olumsuz olması firma hakkında genel bir yargı sizlerde oluşturacaktır.Yorumların yanı sıra daha önce bu firmayı tercik etmiş dostlarınızda size birer referans kaynağı olacaktır.

2) Firmanın Hizmetleri ve Hizmet Bölgelerine Bakın.

 

antalya ilçe haritası

Antalya Nakliye firması bulunduğunuz ilçede hizmet vermeyebilir.Aradığınız hizmetide bulamayabilirsiniz.Örneğin,bir firma evden eve nakliyat yaparken,şehirlerarası nakliyat yapmayabilir.Aradığınız şeyin sonucunu bulduğunuz nakliyat firmasına her aşamasını sormaktan çekinmeyin.Böylelikle daha sonra yaşanacak sorunlarında önüne geçmiş olursunuz.

3) Çalıçacağınız Nakliyat Firması İle Sözleşme Yapın.

nakliyat-sözleşmesi

Antalya nakliyat firmanızı buldunuz geldik en önemli aşamaya.Mutlaka firmayla sözleşme yapmayı önerin.Sözleşme her iki tarafın çıkarları içinde en uygunudur.Yaşanabilecek aksaklık,maddi hasarlarda sözleşme belirleyicidir.Sözleşme de eşyaların sigortası,yaşanabilecek olumsuz durumlarda yaptırımlar,ödeme şartları,sigorta işlemleri gibi detaylar sözleşmede bulunur.Hem eşyanızı hem de kendinizi garanti altına almaktan çekinmeyin.

4) En İyi Fiyat En Doğru Nakliyat Firması Olmayabilir.

antalya nakliyat ücreti

Nakliyat firmanızı buldunuz,fiyatta anlaşmak istiyorsunuz.Tabiki de hepimizin temel derdi ekonomidir.En uygun fiyatı en yüksek fayda ile almak isteriz.Ama çoğu zaman bu tutarsız sonuçlar getirmektedir."Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur"atasözüde bu tutarsız sonuçdan gelmektedir.En uygun fiyatı bulduğunuz firmayı mutlaka araştırın.Firmanın yukarıda da bahsettiğimiz gibi ;

  • Referans
  • Hizmetler ve hizmet bölgeleri
  • Sözleşme

bu üç temel prensipten kaçınmayın.Sizlere en doğru nakliyat firmasını seçmenizde yardımcı olacaktır.

5) Antalya Nakliyeci Firmanız:Gizers Nakliyat'ı Deneyin.

Gizers nakliyat Antalya'da nakliyatın yeni yüzü olarak kısa sürede büyümeyi başarmıştır.Temel amacı "Müşteri memnuyeti" ve özellikle "Malınız Emanetimizdir"anlayışıyla bu yola çıkan ekip,kısa sürede aranan firma haline gelmiştir.Hem uygun fiyat politikası hem profesyonel taşıma ekibiyle eşyalarınızı istediğiniz konuma gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz.

 Telefon

0531 484 83 32

 E-posta

gizersnakliyat@gmail.com

gizers nakliyat logo