Whatsapp: 0531 484 83 32
Telefon : 0531 484 83 32
logo_3.png

Antalya Ambar

Bugün sizlere Antalya Ambar Nedir hakkında bilgiler verilip,Neden Ambar İşlemine İhtiyaç Duyulmaktadır,Antalya Ambar Fiyatları ve Antalya Ambar Firmaları hakkında derinlemesine detaylı bilgiler vereceğiz.

Antalya Ambar Nedir?

Ambar, kamyon, kamyonet vb. taşıma araçların, yüklemelerini, boşaltmalarını aktarma yaptıkları yere ambar denir. Diğer ismiyle bir nevi depo görevi görür. Mevcut ilden, yük taşınan ile gittiğinizde aracınızın gittiği yerde tekrar araçlara yüklenip boşaltma aktarma işlemleri burada yapılır.

Neden Ambar İşlemine İhtiyaç Duyulmaktadır?

Ambar ihtiyacının temelinde tabiki de ekonomik sebepler yatmaktadır. Örneğin a şehrinde yaşıyoruz ve evinizden taşınacak 3-5 parça ağır eşyanız var. Bunu kargoya götürdüğünüzde taşıma işlemi için çok yüksek ücretler talep edecektir. Bu durumların artması insanlara yeni kanallar bulmaya itmiştir. Bu sebepten dolayı her ilde nerdeyse ambar firmaları kurulmuştur. Yolladığınız eşya ambardaki bir araca yüklenir. Sizler gibi benzer yük miktarları olan insanlarında eşyaları ortak adres ise aynı araca yüklenir. Araca yüklendikten sonra gidecek konumdaki ambara yol alır.

nakliyat ambar

Ambarların Faydaları Nelerdir?

 • Ambarlarda elektronik hassas kantarlar da olmaktadır. Yük ölçümü yapılabilmektedir.
 • Antalya ambar, ekonomik olarak daha ucuzdur.
 • Taşıma yapacağınız eşya ve yüklerinize fazladan fiyat ödemeden gönderim sağlayabilirsiniz.
 • Sürekli araç giriş-çıkış yaptığından tüm şehirlerarası nakliyat yaparak, daha kısa sürede daha ucuza nakliyat işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Ambarları, nakliyat taşımacılığından ayıran fark bir yükün tamamını değil birkaç parça eşyanızı taşımaktır
 • Bazı müşterilerimiz birkaç eşyasını bir şehirden başka şehire taşımak istemektedir.
 • Bu işlem için kargolar yüksek ücret istemektedir. Bu fiyatlandırmanın önüne geçmek için her şehirde ambarlar vardır.

Antalya Ambar Fiyatları

Antalya ambar fiyatlandırması gönderilen yükün, ürünün ağırlığı ve uzaklığa göre değişmektedir. Taşıma işlemi genel de sigortalı olarak gönderilir. Taşıma işlemi bulunduğunuz konumdan alınır ve o andan itibaren sigorta hakkı başlar. Ambardan yüklenen yük veya mal, kargolara göre hem daha ucuz hem daha hızlıdır. Böylelikle son dönemde çok fazlaca kullanılmaktadır.

 nakliyat ambar resim 

Antalya Ambar Firmaları

Antalya ambar firmaları seçerken özenle davranmalısınız. Çünkü taşınacak malın maddi veya manevi değeri olabilir. Eşyalarınızı mutlaka sigortalı ambarlardan yollayın.

Ambar Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Öncelikle kurumsal Antalya ambar firması seçin.
 • Firmanın çalıştığı araç filosunu dikkate alın.
 • Firmanın öz geçmişini dikkatle okuyun.
 • Firma seçerken fiyatlara dikkat edin fakat ucuz olsun fark etmez gibi bir anlayışa girmeyin.

Gizers nakliyat olarak, Antalya ambar sektöründe öncü firmaların başında geliyoruz. Ürünlerinizi sigortalı olarak taşımamızın yanı sıra profesyonel ekip ve araç filomuzla dilediğiniz yere hem uygun fiyata hem de malınıza maddi zarar gelmeden taşıyoruz.Gizers nakliyat olarak bize ulaştığınızda önce taşınacak yükün miktarı, cinsi ve konumu hakkında bilgi veriyorsunuz. Bizde bu bilgiler dahilinde sizlere ücretsiz keşif ve fiyat teklifi veriyoruz.Uzlaştıkdan sonra ürününüzü dilediğiniz yerden alıp,araç filomuzla istediğiniz konuma sağlam şekilde teslim ediyoruz.

Antalya Ambar Telefon ve İletişim 

Antalya ambar firmanız ,Gizers nakliyat olarak bize 7/24 dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizlere ücretsiz destek vermekten mutluluk duyacaktır. Temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti bizler için çok değerlidir. Sizlere iletişim numaramızı bırakıyoruz.

 İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

gizers nakliyat logo